Vrátiť sa na normálnu verziu

Tlačené materiály pre predajne a spotrebiteľov

Materiály o nových energetických štítkoch sú pripravené tak, aby pomohli predajcom jasne a zrozumiteľne informovať spotrebiteľov o tom,  čo sa na štítkoch zmenilo a aké sú výhody nového systému štítkovania.

Pripravte sa včas a od 1. 3. 2021, kedy je termín na zmenu prvých štítkov, môžu mať vaši zamestnanci v ruke praktické vysvetlenie aj s prehľadným porovnaním starého a nového štítku. Stručnú informáciu s užitočnými radami môžete pribaliť aj vašim zákazníkom k tovaru, ktorý si u vás objednali.

Letáky v tlačenej forme sú k dispozícii  v obmedzenom množstve bezplatne. Ak máte záujem o tlačené letáky, môžete o ich dodanie požiadať nižšie prostredníctvom elektronického formulára.

Tlačenú formu informačných materiálov pre spotrebiteľov SIEA pripravila v rámci projektu bezplatného energetického poradenstva ŽIŤ ENERGIOU. V letákoch sú užitočné rady k výberu, ale aj k používaniu spotrebičov. Prípadné otázky k týmto témam radi zodpovedia odborní konzultanti v poradenských centrách ŽIŤ ENERGIOU.

Rezervačný formulár

Pri výbere si môžete zvoliť druh materiálu a počet. Pri väčších množstvách je možné dohodnúť prevzatie na pracovisku SIEA v Bratislave. Vzhľadom na aktuálnu situáciu súvisiacu s ochorením Covid 19  odporúčame zasielanie menšieho počtu tlačených materiálov poštou.

Ulica a popisné číslo, PSČ, Mesto

Po vyplnení formulára vám bude doručená automatická správa s potvrdením. Akonáhle bude Vaša zásielka pripravená na odoslanie, prípadne vyzdvihnutie, budeme vás kontaktovať.

V prípade otázok zašlite e-mail na energetickestitky@siea.gov.sk.