bezplatné poradenstvo na veľtrhu - Nitra

Veľtrh AQUA-THERM NITRA 2012

 

14. medzinárodný odborný vel’trh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky

Termín konania: 7. – 10. februára 2012

Miesto konania: výstavisko AGROKOMPLEX Nitra, Výstavná 4

 

Slovenská inovačná a energetická agentúra pozýva návštevníkov veľtrhu AQUA-THERM NITRA 2012, ktorí majú záujem o bezplatné energetické poradenstvo poskytované v rámci Projektu ŽIŤ ENERGIOU do svojho stánku č. 369 v hale M3.

 

Ak vám nie sú ľahostajné účty za energie alebo uvažujete nad kúpou nových úspornejších zariadení, naši odborníci Vám radi poradia, aké opatrenia podniknúť a ako si vybrať najvhodnejšie a čo najefektívnejšie zariadenia.

 

Bezplatné poradenstvo bude širokej verejnosti, podnikateľom a predstaviteľom verejného sektora k dispozícii počas celého veľtrhu.

V dňoch od 8. 2. 2011 do 10. 2. 2012 od 13. h do 14. h možno využiť aj individuálne konzultácie s expertmi SIEA.

 

Pre návštevníkov veľtrhu pripravila Slovenská inovačná a energetická agentúra seminár S energiou efektívne v rodinných domoch, ktorý sa uskutoční v stredu 8. februára 2012 od 11.00 h do 13.30 h. Odborné prednášky na tému Komu sa oplatí investovať do kondezačných kotlov, tepelných čerpadiel a fotovoltiky povedú špecialisti v danej problematike.

Záujemcovia, ktorí svoju účasť na seminári nahlásia vopred, môžu získať v deň konania semináru voľný vstup na výstavu AQUA-THERM NITRA 2012.

Podrobnejšie informácie a program seminára S energiou efektívne v rodinných domoch