Veľtrh, Nitra

Bezplatné energetické poradenstvo na veľtrhu AQUA-THERM Nitra 2014

 

17. ročník medzinárodného odborného veľtrhu vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky.

 

Termín konania: 10. – 13. 2. 2015
Miesto konania: Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra, Výstavná 4

 

Slovenská inovačná a energetická agentúra pozýva návštevníkov veľtrhu, ktorí majú záujem o bezplatné energetické poradenstvo poskytované v rámci Projektu ŽIŤ ENERGIOU, do svojho stánku č. 312 v pavilóne M3.

 

Ak vám nie sú ľahostajné účty za energie alebo uvažujete nad kúpou nových úspornejších zariadení, naši odborníci Vám radi poradia, aké opatrenia podniknúť a ako si vybrať najvhodnejšie a čo najefektívnejšie zariadenia.

Bezplatné poradenstvo je širokej verejnosti, podnikateľom a predstaviteľom verejného sektora k dispozícii počas celého veľtrhu. Pre všetkých, ktorým záleží na znižovaní spotreby energie, sú pripravené aj informačné brožúry s návrhmi úsporných opatrení a príkladmi konkrétnych realizácií. Bezplatne je k dispozícii aj 3. vydanie publikácie Obnoviteľné zdroje energie – s chladnou hlavou.

V rámci veľtrhu SIEA pripravuje aj seminár na tému „Trh s úsporami energie?“ .  Seminár sa uskutoční v utorok 10. 2. 2014 od 14. h do 16. h. v konferenčných priestoroch v hale M3.


SIEA_seminar_Trh_s_energetickmi_slubami_Aquatherm_2015_04.jpgSIEA_seminar_Trh_s_energetickmi_slubami_Aquatherm_2015_03.jpgSIEA_seminar_Trh_s_energetickmi_slubami_Aquatherm_2015_07.jpgSIEA_seminar_Trh_s_energetickmi_slubami_Aquatherm_2015_10.jpg