konferencia, Jasná

Odborná konferencia Efektívne zásobovanie teplom

SIEA pozýva na konferenciu Efektívne zásobovanie teplom, ktorá je venovaná aktuálnej situácii v tepelnom hospodárstve.

Termín konania: 25. – 26. október 2022

Miesto konania: Ski & Wellness Residence DRUŽBA, Demänovská Dolina – Jasná

Registrácia: registračný formulár

Na stiahnutie: Program

Účasť: bezplatne

Konferencia je určená pre širokú odbornú verejnosť, vrátane verejného sektora. Počas dvoch dní budú na konferencii prezentované aktuálne informácie o zmenách zákona č. 309/2009 Z. z. o podpore obnoviteľných zdrojoch energie a zákona č. 654/2004 Z. z. o tepelnej energetike, tiež plánované možnosti podpory v oblasti tepelnej energetiky a príklady dobrej praxe.

Program je rozdelený do troch tematických blokov, súčasťou bude aj diskusné fórum, v rámci ktorého budú diskutovať zástupcovia štátnych inštitúcií a súkromného sektora aj o možnostiach využitia obnoviteľných zdrojov energie ako neoddeliteľnej súčasti procesov pri výrobe tepla. Zástupcovia štátneho a súkromného sektora budú diskutovať aj o navrhovaných možnostiach a blízkej budúcnosti v tepelnom hospodárstve. Jednou z hlavných tém je aj prezentovanie možností využitia obnoviteľných zdrojov energie ako neoddeliteľnej súčasti procesov pri výrobe tepla.

Vstup na konferenciu, ktorá je organizovaná v rámci projektu bezplatného odborného energetického poradenstva ŽIŤ ENERGIOU, je pre zaregistrovaných účastníkov bezplatný. Záujemcovia o účasť sa môžu na konferenciu prihlásiť prostredníctvom registračného formuláru.

Pre prihlásených účastníkov je zabezpečené ubytovanie v mieste konania konferencie. Z organizačných dôvodov je bezplatné ubytovanie možné po dvoch v dvojlôžkových izbách. V prípade záujmu o spoločné ubytovanie s ďalším registrovaným účastníkom, respektíve v prípade ďalších otázok súvisiacich s organizačno-technickým zabezpečením kontaktujte organizátorov.