Online konferencia

Energeticky efektívne výrobné procesy v automobilovom priemysle

Konferencia  Energeticky efektívne výrobné procesy v automobilovom priemysle
Odborná online konferencia a obchodné rozhovory s potenciálnymi obchodnými partnermi

Termín konania konferencie: 27. apríla 2021

Termín konania kooperačných rozhovorov: 27.- 29. apríla 2021

 

Slovensko-nemecká obchodná priemyselná komora (AHK Slowakei) organizuje obchodnú cestu Energeticky efektívne výrobné procesy v automobilovom priemysle, ktorá sa uskutoční v termíne od 27 – 29. apríla 2021 formou online odbornej konferencie a online kooperačných rozhovorov.

Na odbornej konferencii, ktorá sa bude konať 27. 4. 2021, vystúpia nemeckí a slovenskí odborníci a inovatívne nemecké spoločnosti predstavia svoje technológie a produkty, best practicies a know how z Nemecka.

Po konferencii nasledujú online individuálne kooperačné rozhovory s nemeckými firmami s cieľom nadviazania nových obchodných kontaktov a vzťahov do budúcnosti. Individuálne kooperačné rozhovory prebiehajú aj nasledovné dni po konferencii, t. j. 28 a 29. apríla, 2021. Na konferencii vystúpia a rozhovory je možné absolvovať s nasledujúcimi spoločnosťami: AVQ, CLIBTec, Engelmann Sensor, ExTox, INDYON, KMA, Mader a StrawTherm.

Účasť na odbornej konferencii, ako aj individuálnych obchodných rozhovoroch je bezplatná, na základe registrácie.

Projekt je organizovaný v rámci exportnej energetickej iniciatívy s finančnou podporou Spolkového ministerstva hospodárstva a energetiky (BMWi).

Všetky body programu budú simultánne tlmočené.

Podrobnejšie informácie: www.dsihk.sk