Bratislava

Bezplatné energetické poradenstvo ŽIŤ ENERGIOU na veľtrhu MODDOM 2018

Ak vás zaujímajú najnovšie trendy, ako ušetriť energiu v domácnosti, príďte sa oddnes bezplatne poradiť s odborníkmi Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry na 23. medzinárodný veľtrh MODDOM.

 

Bezplatné energetické poradenstvo je k dispozícii počas celého veľtrhu nábytku, bytových doplnkov a interiérového dizajnu, ktorý prebieha v Bratislave do 21.10.2018.

 

Či už plánujete novostavbu alebo chystáte obnovu vášho bývania, vždy je vhodné poradiť sa s odborníkmi vopred. Keďže každá domácnosť má iné nároky a požiadavky, odborní konzultanti SIEA vám pomôžu nájsť to najlepšie riešenie práve pre vás. Vysvetlia, aké opatrenia je vhodné vykonať ako prvé, aké úspory môžete očakávať a najmä upozornia na výhody, ale i obmedzenia jednotlivých riešení. Pre záujemcov sú pripravené brožúry s praktickými odporúčaniami, názornými schémami zapojenia a fungovania jednotlivých systémov na výrobu energie z obnoviteľných zdrojov, návrhmi úsporných opatrení ako aj príkladmi realizácií s výsledkami úspor.

Bezplatné energetické poradenstvo nájdete v areáli výstaviska Incheba v Bratislave v hale D, v stánku č. 207B.

Pre záujemcov, ktorí nemajú možnosť prísť sa poradiť počas veľtrhu MODDOM, sú odborní konzultanti SIEA k dispozícii v poradenských centrách ŽIŤ ENERGIOU v Bratislave, Trenčíne, Banskej Bystrici a v Košiciach. Využiť môžu aj bezplatnú telefónnu linku 0800 199 399.