poradenstvo SIEA

Bezplatné energetické poradenstvo v Žabokrekoch

 

Bezplatné energetické poradenstvo ŽIŤ ENERGIOU bude k dispozícii 19. mája 2014 aj priamo v Žabokrekoch. Energetickí špecialisti SIEA poskytnú záujemcov osobné konzultácie a pripravené sú aj praktické prednášky na témy, ako znížiť spotrebu energie a komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje energie.

 

Zaujíma Vás ako platiť za energiu menej? Príďte sa aj Vy poradiť do Palárikova s energetickými špecialistami na úspory energie. Každý z účastníkov získa užitočné návody s odporúčaniami, ako využívať energiu efektívnejšie.

 

Termín: 19. mája 2014, od 16. h do 19. h

Miesto: pri hasičskej zbrojnici, Žabokreky


Témy prednášok:

  • Ako ušetriť energiu a peniaze
  • Ako znížiť spotrebu tepla v domácnosti

Praktické ukážky využívania obnoviteľných zdrojov energie

 SIEA_energeticke_poradenstvo_Zabokreky_19052014_03.jpgSIEA_energeticke_poradenstvo_Zabokreky_19052014_05.jpgSIEA_energeticke_poradenstvo_Zabokreky_19052014_04.jpg

 

Návšteva energetických špecialistov SIEA priamo v Žabokrekoch patrí medzi prvé z pripravovaných 80 výjazdov, ktoré SIEA organizuje v rámci projektu ŽIŤ ENERGIOU. Naplánované sú už viaceré podobné podujatia v ďalších obciach na najbližšie mesiace. O výjazd energetických expertov priamo do obcí môžu požiadať zástupcovia obcí e-mailom alebo telefonicky v poradenských centrách ŽIŤ ENERGIOU v Trenčíne, Banskej Bystrici a v Košiciach.

 

Bezplatné energetické poradenstvo môžu záujemcovia využívať už štyri roky vďaka projektu ŽIŤ ENERGIOU, ktorý je spofinancovaný prostredníctvom Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.