poradenstvo SIEA - Palárikovo

Bezplatné energetické poradenstvo v Palárikove

 

Bezplatné energetické poradenstvo ŽIŤ ENERGIOU bude k dispozícii 23. mája 2014 aj priamo v Palárikove. Energetickí špecialisti SIEA poskytnú záujemcov osobné konzultácie a pripravené sú aj praktické prednášky na témy, ako znížiť spotrebu energie a komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje energie.

 

Zaujíma Vás ako platiť za energiu menej? Príďte sa aj Vy poradiť do Palárikova s energetickými špecialistami na úspory energie. Každý z účastníkov získa užitočné návody s odporúčaniami, ako využívať energiu efektívnejšie.

 

Termín: 23. mája 2014, od 17.00 hod

Miesto: Dom kultúry, Hlavná 595/8, Palárikovo


Témy prednášok:

  • Ako ušetriť energiu a peniaze
  • Ako znížiť spotrebu tepla v domácnosti

Praktické ukážky využívania obnoviteľných zdrojov energie

 

SIEA_Palarikovo_2014_IMG_7614.JPGSIEA_poradenstvo_Palarikovo_25032014_01.jpgSIEA_poradenstvo_Palarikovo_25032014_03.jpgSIEA_poradenstvo_Palarikovo_25032014_02.jpg

Návšteva energetických špecialistov SIEA priamo v Palárikove patrí medzi prvé z pripravovaných 80 výjazdov, ktoré SIEA organizuje v rámci projektu ŽIŤ ENERGIOU. Naplánované sú už viaceré podobné podujatia v ďalších obciach na najbližšie mesiace. O výjazd energetických expertov priamo do obcí môžu požiadať zástupcovia obcí e-mailom alebo telefonicky v poradenských centrách ŽIŤ ENERGIOU v Trenčíne, Banskej Bystrici a v Košiciach.

 

Bezplatné energetické poradenstvo môžu záujemcovia využívať už štyri roky vďaka projektu ŽIŤ ENERGIOU, ktorý je spofinancovaný prostredníctvom Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.