poradenstvo SIEA - Braväcovo

Bezplatné energetické poradenstvo v Braväcove

 

Bezplatné nergetické poradenstvo ŽIŤ ENERGIOU bude k dispozícii 13. mája 2014 aj priamo v horehronskej obci Braväcovo. Energetickí špecialisti SIEA poskytnú záujemcov osobné konzultácie a pripravené sú aj praktické prednášky na témy, ako znížiť spotrebu energie a komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje energie.

 

Zaujíma Vás ako platiť za energiu menej? Príďte sa aj Vy poradiť do obce Braväcovo s energetickými špecialistami na úspory energie. Každý z účastníkov získa užitočné návody s odporúčaniami, ako využívať energiu efektívnejšie.  

 

Termín: 13. mája 2014, 13.00 – 17.00 hod

Miesto: spoločenská sála ubytovne Kečka, Braväcovo č. 235


Témy prednášok

  • Ako ušetriť energiu a peniaze
  • Ako znížiť spotrebu tepla v domácnosti
  • Komu sa oplatí investovať do slnečných kolektorov
  • Elektrina zo slnka – výhody a obmedzenia fotovoltiky

Praktické ukážky využívania obnoviteľných zdrojov energie

 SIEA_energeticke_poradenstvo_Bravecovo_13052014.jpg

Návšteva energetických špecialistov SIEA priamo v obci Braväcovo patrí medzi prvé z pripravovaných 80 výjazdov, ktoré SIEA organizuje v rámci projektu ŽIŤ ENERGIOU. Naplánované sú už viaceré podobné podujatia v ďalších obciach na najbližšie mesiace. O výjazd energetických expertov priamo do obcí môžu požiadať zástupcovia obcí e-mailom alebo telefonicky v poradenských centrách ŽIŤ ENERGIOU v Trenčíne, Banskej Bystrici a v Košiciach.

 

Bezplatné energetické poradenstvo môžu záujemcovia využívať už štyri roky vďaka projektu ŽIŤ ENERGIOU, ktorý je spofinancovaný prostredníctvom Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.