poradenstvo SIEA - Lazy pod Makytou

Bezplatné energetické poradenstvo v obci Lazy pod Makytou

 

Bezplatné energetické poradenstvo ŽIŤ ENERGIOU bude k dispozícii 30. apríla 2014 aj priamo v obci Lazy pod Makytou. Energetickí špecialisti SIEA poskytnú záujemcov osobné konzultácie a pripravené sú aj praktické prednášky na témy, ako znížiť spotrebu energie a komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje energie. Podujatie je spojené s tradičnými oslavami stavania mája.

 

Zaujíma Vás ako platiť za energiu menej? Príďte sa aj Vy poradiť do obce Lazy pod Makytou s energetickými špecialistami na úspory energie. Každý z účastníkov získa užitočné návody s odporúčaniami, ako využívať energiu efektívnejšie.

 

Termín: 30. apríla 2014, popoludní

Miesto: Dom kultúry, Lazy pod Makytou č. 324


Témy prednášok

  • Ako ušetriť energiu a peniaze
  • Ako znížiť spotrebu tepla v domácnosti

Praktické ukážky využívania obnoviteľných zdrojov energie

SIEA_poradenstvo_Lazy_30042014_03.jpgSIEA_poradenstvo_Lazy_30042014_01.jpg

 

Návšteva energetických špecialistov SIEA priamo v obci Lazy pod Makytou patrí medzi prvé z pripravovaných 80 výjazdov, ktoré SIEA organizuje v rámci projektu ŽIŤ ENERGIOU. Naplánované sú už viaceré podobné podujatia v ďalších obciach na najbližšie mesiace. O výjazd energetických expertov priamo do obcí môžu požiadať zástupcovia obcí e-mailom alebo telefonicky v poradenských centrách ŽIŤ ENERGIOU v Trenčíne, Banskej Bystrici a v Košiciach.

 

Bezplatné energetické poradenstvo môžu záujemcovia využívať už štyri roky vďaka projektu ŽIŤ ENERGIOU, ktorý je spofinancovaný prostredníctvom Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.