Vrátiť sa na normálnu verziu

Súťaž inovatívnych textilných materiálov

Najlepšie inovatívne nápady z oblasti technických a netkaných textílií budú ocenené počas tohtoročného medzinárodného veľtrhu Techtextil, ktorý sa bude konať v máji vo Frankfurte. Záujemcovi môžu svoje projekty prihlásiť do 20. februára 2015.

Ocenenie udeľuje Messe Frankfurt v niekoľkých kategóriách. Víťazi získajú priestor na prezentáciu počas veľtrhu, publicitu a certifikát od poroty.

Súťaž Techtextil Innovation Award nie je obmedzená len na vystavovateľov veľtrhu. Prihlásiť sa môže každý, vrátane firiem, výzkumných tímov, univerzít či jednotlivcov. Odborná porota bude posudzovať všetky projekty, ktoré nie sú na trhu dlhšie ako dva roky a ktoré doposiaľ nezískali iné ocenenie. Konkrétne pravidlá a postup súťaže nájdete sú zverejnené na stránke www.techtextil-award.com.

 

Prihlásené projekty sa musia týkať výroby alebo použitia technických netkaných textílií alebo textilne vystužených materiálov. Víťazné projekty jednotlivých kategórií budú predstavené počas slávnostného otvorenia Techtextilu 4. mája 2015.