Novou hovorkyňou a riaditeľkou komunikácie SIEA sa stala Zuzana Valentová

Komunikačný tím Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA) vedie od júna 2022 Zuzana Valentová. Stala sa aj novou hovorkyňou.

Zuzana Valentová nastupuje z pozície projektovej manažérky oddelenia komunikácie a podujatí národného projektu inovujme.sk, na ktorej v SIEA pôsobila od roku 2020. Zastrešovať bude externú aj internú komunikáciu.

„Som rád, že vieme ponúknuť priestor šikovným zamestnancom v rámci agentúry. Od novej posily očakávam budovanie dobrého mena agentúry a vzťahov vo všetkých smeroch,“ uviedol generálny riaditeľ SIEA Peter Blaškovitš.

Zuzana Valentová v minulosti navrhovala marketingové kampane, zastrešovala PR, kreatívu aj réžiu televíznych a rozhlasových spotov. Organizovala koncertné podujatia popredných slovenských a českých interpretov, pracovala ako redaktorka, produkčná aj eventová manažérka. Vyštudovala históriu a slovenský jazyk na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.

„Pozíciu prijímam ako výzvu a pristupujem k nej s rešpektom. Verím, že sa nám podarí posilniť kvalitu komunikácie a prezentovať silnú dôveryhodnú agentúru, ktorá je užitočným nástrojom verejnej správy a v najväčšej miere podporuje širokú aj odbornú verejnosť,“ hovorí Zuzana Valentová, nová hovorkyňa a riaditeľka komunikácie SIEA.

Na pozícii hovorcu vystriedala po šiestich rokoch skúseného Stanislava Jurikoviča, ktorý prijal funkciu riaditeľa odboru nových energetických technológií.