Aj začínajúci podnikatelia už budú môcť ponúkať svoje služby prostredníctvom kreatívnych voucherov

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) od 25. novembra 2021 sprístupnila registráciu do Galérie realizátorov aj pre podnikateľov, ktorí  pôsobia na trhu menej ako jeden rok. Svoje služby budú môcť ponúkať prostredníctvom kreatívnych voucherov do 30. júna 2023.

„Galéria Realizátorov je najväčšou dostupnou databázou podnikateľov z kreatívneho priemyslu na Slovensku. Aktuálne obsahuje stovky profilov. Vytvorením podkategórie Galérie realizátorov JUNIOR chceme dať príležitosť a priestor aj začínajúcim podnikateľom, aby mohli svoje doterajšie výsledky odprezentovať potenciálnym klientom a zapojiť sa do aktivít národného projektu,“ uviedol generálny riaditeľ SIEA Peter Blaškovitš.

Záujemcovia o zapísanie do Galérie realizátorov JUNIOR  v rámci svojej vizitky verejne sprístupnia aj náhľad do portfólia svojich doterajších prác a služieb, čo umožní vytvoriť si konkrétnejšiu predstavu o kvalite nimi ponúkaných služieb.

Podrobné informácie o podmienkach sú k dispozícii na stránke www.vytvor.me v sekcii Realizátor.

 

Pomoc vo forme kreatívnych voucherov je poskytovaná z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu prostredníctvom Operačného programu Integrovaná infraštruktúra 2014 – 2020.