S energiami vám bezplatne poradíme na veľtrhu CONECO/RACIOENERGIA 2023

Ak nechcete, aby vás zaskočili vysoké účty za energiu, zistite včas, kde máte najväčšie rezervy a čo sa vám oplatí urobiť v prvom rade. Na veľtrhu Coneco/Racioenergia, ktorý sa koná od 22. do 25. marca v Bratislave, vám odborní energetickí konzultanti z centier ŽIŤ ENERGIOU bezplatne poradia, ako šetriť energiou a ktoré zariadenia využívajúce obnoviteľné zdroje energie sú pre vás vhodné.

Špecialisti na úspory zo Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry vám ochotne odporučia, čo je možné a potrebné zmeniť bezodkladne a čo by ste mali zvážiť v každom prípade, aby ste sa mohli na ohlasované zvýšenie cien energie dôsledne pripraviť.

Je jedno, či nemáte žiadny plán alebo už staviate alebo rekonštruujete dom a premýšľate, aké zariadenie budete využívať na vykurovanie, ohrev teplej vody, prípadne aj to, či sa vám oplatí investovať do výroby vlastnej elektriny. Účty za energie chodia každému a od nich treba začať. Prineste si ich so sebou.

Toto sú témy, o ktoré sa ľudia zaujímajú najviac:

  1. Ako efektívne vykurovať, v zime zabrániť únikom tepla a v lete zároveň správne chladiť.
  2. Ako zabezpečiť čo najlacnejší ohrev teplej vody a zároveň ňou neplytvať.
  3. Ako mať doma čo najlacnejšiu elektrinu a nemíňať ju zbytočne.

Na medzinárodnom veľtrhu stavebníctva a energetickej efektívnosti máte šancu dozvedieť sa všetko naraz. Naši odborní energetickí konzultanti vám pomôžu nájsť riešenia šité na mieru. Pozrú sa s vami na vaše možnosti a vysvetlia vám, ktorá by pre vás mohla byť najlepšia a prečo. Dozviete sa, ako by ste mohli ušetriť viac. A to tak beznákladovo – len zmenou svojho správania, ako aj s nižšími či vyššími investíciami.

Medzinárodný veľtrh Coneco/Racioenergia sa koná v bratislavskej Inchebe v dňoch 22. – 25. marca 2023. Stánok SIEA nájdete v hale B1 (číslo stánku 201) a určite sa nebude dať prehliadnuť. Nájdete ho ľahko podľa farebných stien plných užitočných odporúčaní, ktoré pripravili odborníci na úspory v rámci informačnej kampane #setrimeprenas. Okrem bezplatného energetického poradenstva si v ňom budete môcť overiť svoje vedomosti o šetrení energiou v energetickom kvíze a vyhrať tak zaujímavé ceny. Tešíme sa na vás!