Bratislava

Bezplatné energetické poradenstvo na veľtrhu CONECO – RACIOENERGIA 2018

Získajte užitočné informácie v správny čas a príďte sa bezplatne poradiť so špecialistami na úspory energie zo Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry na výstavu CONECO/RACIOENERGIA, ktorá sa koná od 11. 4. do 14. 4. 2018 v Bratislave.

 

Možností, ako využívať energiu efektívne, je veľa. Pri niektorých stačí jednoducho zmena správania, no mnohé sa bez vstupnej investície nezaobídu. Ak chcete skutočne ušetriť, investujte s rozvahou a nedajte len na prvý dojem a výhodnú cenu. Energetické zariadenia, ale aj samotný dom si vyberáte na dlhý čas a prevádzkové náklady vo väčšine prípadov presahujú vstupné investície.

 

Príležitosť obzrieť si nové technológie, porovnať ich a poradiť sa nezávislými odborníkmi je práve na veľtrhu CONECO/RACIOENERGIA. Na výstave sa môžete dozvedieť, ako to je vo vašom prípade, ktoré opatrenia sa oplatí urobiť a aké úspory môžete očakávať.

Vďaka dobrej rade môžete veľa získať pri novostavbe, ale aj pred plánovanou obnovou domu. Ak vyberáte zariadenie na vykurovanie, ohrev teplej vody, alebo sa rozhodujete, či a ako si zabezpečiť v rodinnom dome vlastnú elektrinu, vždy sa oplatí poradiť. Odborníci SIEA pomôžu aj v prípade využívania obnoviteľných zdrojov energie. V stánku SIEA sú k dispozícii názorné schémy zapojenia jednotlivých systémov, prostredníctvom ktorých vysvetlia, ako fungujú slnečné kolektory, fotovoltické panely, tepelné čerpadlá, kotly na biomasu alebo aj to, ktoré komponenty sú pre životnosť zariadenia dôležité.

 

SIEA_poradenstvo_Racioenergia_2018_01.jpgSIEA_poradenstvo_Racioenergia_2018_05.jpgSIEA_poradenstvo_Racioenergia_2018_06.jpgSIEA_poradenstvo_Racioenergia_2018_14.jpgSIEA_poradenstvo_Racioenergia_2018_02.jpgSIEA_poradenstvo_Racioenergia_2018_03.jpgSIEA_poradenstvo_Racioenergia_2018_04.jpgSIEA_poradenstvo_Racioenergia_2018_15.jpg

 

Bezplatné poradenstvo ŽIŤ ENERGIOU je v areáli výstaviska Incheba v Bratislave k dispozícii do soboty 14. apríla 2018. Špecialistov na úspory energie nájdete v stánku č. 340 v hale D.

 

Aj tento rok sme získali jedno z ocenení Zlatý Leonardo za najkreatívnejší stánok výstavy. Príďte sa pohodlne usadiť a prebrať s konzultantmi Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry Vaše zámery. Ak sa zaujímate o OZE, pribalíme Vám sériu schém, vďaka ktorej ľahšie pochopíte, ako jednotlivé systémy fungujú.

 

O konzultácie je možné požiadať aj v poradenských centrách ŽIŤ ENERGIOU v Trenčíne, Banskej Bystrici, Košiciach a najnovšie aj v Bratislave. Projekt ŽIŤ ENERGIOU je financovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja prostredíctvom Operačného programu Kvalita životného prostredia.