Veľtrh, Nitra

Bezplatné energetické poradenstvo na veľtrhu AQUA-THERM Nitra 2016

 

18. ročník medzinárodného odborného veľtrhu vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky.

 

Termín konania: 9. – 12. 2. 2016
Miesto konania: Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra, Výstavná 4

 

Slovenská inovačná a energetická agentúra pozýva návštevníkov veľtrhu, ktorí majú záujem o informácie o podpore inštalácií zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach, do svojho stánku č. 315 v pavilóne M3.

 

Ak vám nie sú ľahostajné účty za energie alebo uvažujete nad kúpou nových úspornejších zariadení, naši odborníci Vám radi poradia, aké opatrenia podniknúť a ako si vybrať najvhodnejšie zariadenia.

Bezplatné poradenstvo je širokej verejnosti, podnikateľom a predstaviteľom verejného sektora k dispozícii počas celého veľtrhu. Pre všetkých, ktorým záleží na znižovaní spotreby energie, sú pripravené aj informačné brožúry s návrhmi úsporných opatrení a príkladmi konkrétnych realizácií. SIEA pre návštevníkov pripravila aj schémy zapojenia systémov využívajúcich obnoviteľné zdroje energie. Bezplatne je k dispozícii aj 4. vydanie publikácie Obnoviteľné zdroje energie – s chladnou hlavou.

 

V rámci veľtrhu SIEA pripravuje aj seminár na tému „Zelená domácnostiam aktuálne“.  Seminár sa uskutoční v stredu 10. 2. 2016 od 10.30 h do 12.30 h. v konferenčných priestoroch v hale M3.