Ako šetriť energiu vám poradíme aj na veľtrhu Aquatherm Nitra

Ak chcete vedieť, ako využívať energiu úsporne a máte záujem o bezplatné energetické poradenstvo, zastavte sa v dňoch 7. až 10. februára v stánku SIEA na veľtrhu Aquatherm Nitra. Vstupenku na veľtrh do nášho poradenského stánku môžete získať zdarma.

Odborní energetickí konzultanti z poradenských centier ŽIŤ ENERGIOU sú pripravení pozrieť sa spolu s vami na vaše účty za energie a odporučiť vám rady šité na mieru vašej firmy, školy, administratívnej budovy či domácnosti. Poradia vám aj pri rozhodovaní, ktoré zariadenie využívajúce obnoviteľné zdroje energie je pre vás najvhodnejšie a ktoré sa vám, naopak, nevyplatí. Pýtať sa môžete aj na možné podporné programy, z ktorých sa dajú získať príspevky na znižovanie spotreby energie.

Bezplatné energetické poradenstvo ŽIŤ ENERGIOU nájdete v Hale M3 v stánku SIEA č. 349. Ak kliknete na odkaz https://aquatherm-nitra.com/vstupenky-pres-vystavovatele/ a uvediete kód 2333490, do e-mailu vám príde voucher na vstupenku zdarma.

Okrem poradenstva sa na veľtrhu Aquatherm Nitra môžete zúčastniť aj zaujímavých prednášok a diskusií v konferenčnom priestore haly M3. Prednášať budú aj odborníci zo SIEA. Vo štvrtok 9. februára od 10.30 h si môžete vypočuť Kvetoslavu Šoltésovú z odboru legislatívy, metodológie a vzdelávania, ktorá bude hovoriť o Programe Slovensko a pripravovanej podpore pre podniky a domácnosti a o 11.00 h ju vystrieda Michal Ilovič, vedúci odboru poradenstva, ktorý odporučí vhodné úsporné opatrenia v domácnosti.

Medzinárodný veľtrh Aquatherm Nitra je u nás najväčším odborným veľtrhom vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky. Radi vás privítame v našom stánku, ktorý je tentoraz vo farbách informačnej kampane #setrimeprenas.

Ďakujeme, že využívate energiu úsporne.