Skoč na obsah Skoč na menu
Úvod | O SIEA | Kontakty | Médiá | Mapa stránok | Textová verzia | English
SIEA - Slovenská inovačná a energetická agentúra

Úvod / Úvod

fb_logo

Seminár o využití kondenzačných kotlov, tepelných čerpadiel a fotovoltiky v rodinných domoch


 

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) pozýva na seminár S energiou efektívne v rodinných domoch, ktorý sa uskutoční v stredu 8. februára 2012 v Nitre počas veľtrhu AQUA-THERM.

 

Odborné prednášky na témy Komu sa oplatí investovať do kondenzačných kotlov, tepelných čerpadiel a fotovoltiky povedú špecialisti v danej problematike.

 

Vstup na seminár je voľný. Záujemcovia, ktorí svoju účasť na seminári nahlásia vopred prostredníctvom registračného formulára, môžu získať v deň konania semináru voľný vstup na veľtrh AQUA-THERM NITRA 2012.

Vzhľadom na obmedzené kapacity odporúčame záujemcom o seminár sa vopred zaregistrovať a vyplniť elektronickú prihlášku. Zaregistrovaní záujemcovia si môžu vstupenky prevziať 8. februára 2011 od 10.00 do 10.45 h pri hlavnom vstupe na veľtrh.

 

Seminár sa uskutoční 8. februára 2012 od 11.00 h do 13.00 h v konferenčných priestoroch veľtrhu v hale M3, v blízkosti stánku Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA) č. 369, kde budú odborní konzultanti počas veľtrhu poskytovať bezplatné odborné energetické poradenstvo.

 

Podujatie sa realizuje v rámci projektu  bezplatného energetického poradenstva ŽIŤ ENERGIOU, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

 

Program seminára S energiou efektívne v rodinných domoch

11.00 - 11.05 Otvorenie -  Pavol Kosa (SIEA)

11.05 - 11.20 Legislatíva v oblasti podpory obnoviteľných zdrojov energie - Kvetoslava Šoltésová (SIEA)

11.20 - 11.50 Možnosti a obmedzenia kondenzačných kotlov v domácnostiach - Tomáš Mudrončík (Viessmann s.r.o.)

11.50 - 12.20 Skúsenosti s využitím tepelných čerpadiel v rodinných domoch - Matúš Chylík (Fórum špecialistov moderných zdrojov energie, o. z.)

12.20 - 12.50 Ako si môže domácnosť vybaviť pripojenie fotovoltického zariadenia - Peter Štibraný (SIEA)

12.50 - 13.00 Diskusia

 

Seminár pripravila Slovenská inovačná a energetická agentúra v rámci projektu bezplatného energetického poradenstva ŽIŤ ENERGIOU. Záujemcovia o problematiku môžu požiadať o bezplatné konzultácie aj na bezplatnej linke 0800 133 399 alebo osobne v troch poradenských centrách v Trenčíne, Banskej Bystrici a v Košiciach.
 
 
© 2019 Slovenská inovačná a energetická agentúra | webmaster@siea.sk | Úvod | Podmienky používania | Pripomienky k stránke
webdesign a redakčný systém
Prehliadaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).