Skoč na obsah Skoč na menu
Úvod | O SIEA | Kontakty | Médiá | Mapa stránok | Textová verzia | English
SIEA - Slovenská inovačná a energetická agentúra

Úvod / Hlavné menu / Inovácie / Pozvánky

fb_logo

Inovácie v polymérnych materiáloch


 

Chcete sa dozvedieť viac na tému Inovácie v polymérnych materiáloch? Zúčastnite sa dňa 14. 2. 2013 odborného semináru, ktorý organizuje Slovenská technická univerzita v Bratislave. »»


Ako začať? Základné kroky založenia podniku. Podnikateľský plán v skratke.


Chcete sa stať pánom vlastného času a byť finančne nezávislý? Začnite podnikať! Zúčastnite sa odborného semináru organizovaného Národnou agentúrou pre rozvoj malého a stredného podnikania v rámci iniciatívy Enterprise Europe Network. Podujatie sa uskutoční 26.02.2013 v Bratislave. »»


Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a EÚ


 

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania v spolupráci s Trenčianskou komorou SOPK organizuje dňa 27. 2. 2013 v Trenčíne seminár, ktorý je určený predovšetkým pre manažérov realizujúcich vývozné obchodné a logistické operácie so zahraničnými partnermi. »»


Future Match 2013


15. ročník medzinárodného partnerského podujatia, ktoré sa zameriava na informačné a komunikačné technológie. »»


Technology Assessment and Policy Areas of Great Transitions


Prvá európska konferencia o hodnotení vplyvu technológií. »»


Bezplatné informačné semináre k výzve KaHR-111SP-1201


Bezplatné informačné semináre k výzve KaHR-111SP-1201

SIEA pozýva podnikateľov na semináre k výzve KaHR-111SP-1201 zameranej na podporu nákupu inovatívnych technológií . Semináre sa uskutočnia od 28.1.2013 do 4.2.2013 v Košiciach, Banskej Bystrici, Trenčíne a Bratislave. »»


Medzinárodné kooperačné podujatie Haeuslbaurmesse 2013


Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania v spolupráci s partnerom siete Enterprise Europe Network v Grazi pozývajú na Medzinárodné kooperačné  podujatie  "Haeuslbaurmesse 2013". »»


Konferencia k programu COSME


Ministerstvo hospodárstva SR pozýva na konferenciu k pripravovanému komunitárnemu programu COSME – Program pre konkurencieschopnosť podnikov a malé a stredné podniky (2014 - 2020). Konferencia sa uskutoční 9. novembra 2012 v Bratislave. »»


Workshopy Ako naštartovať konkurencieschopnosť?


Workshopy Ako naštartovať konkurencieschopnosť?

Ministerstvo hospodárstva SR, SIEA, v spolupráci s Národnou agentúrou pre rozvoj malého a stredného podnikania a Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu organizujú sériu workshopov, ktorá sa koná 22. mája 2012 v Nitre. »»


 
© 2018 Slovenská inovačná a energetická agentúra | webmaster@siea.sk | Úvod | Podmienky používania | Pripomienky k stránke
webdesign a redakčný systém
Prehliadaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).