Skoč na obsah Skoč na menu
Úvod | O SIEA | Kontakty | Médiá | Mapa stránok | Textová verzia | English
SIEA - Slovenská inovačná a energetická agentúra

Úvod / Hlavné menu / Inovácie / Pozvánky

fb_logo

SIEA Innovation Day


SIEA Innovation Day

Vplyv nových technológií, význam inovácií pre podnikanie a úloha klastrov pre rozvoj inovácií na Slovensku sú hlavné témy podujatia SIEA Innovation Day, ktoré sa uskutoční v utorok 10. októbra 2017 v rámci konferencie Transfer technológií na Slovensku a v zahraničí 2017. »»


Youtuberi a inovácie súčasťou Európskej Noci výskumníkov


Youtuberi a inovácie súčasťou Európskej Noci výskumníkov

Partnerom 11. ročníka Európskej Noci výskumníkov je aj SIEA. V rámci národnému projektu inovujme.sk do štyroch slovenských miest počas podujatia prinesie exkluzívny inovačný kvíz s youtubermi Matúšom, Asimisterom a Lady Zikou. »»


Slovensko-švajčiarske obchodno-inovačné fórum


Vytvoriť platformu na podporu obchodnej a investičnej spolupráce medzi slovenskými a švajčiarskymi subjektami v oblasti vedy, výskumu a inovacií, automatizácie a robotizácie výrobných procesov je cieľom  Slovensko-švajčiarske obchodno-inovačného fóra, ktoré sa uskutoční 20. júna 2016 v Bratislave. »»


Konferencia Horizon 2020 Connections


V dňoch 21. a 22. januára 2014 sa v Bratislave uskutoční úvodné podujatie k novému rámcovému programu Európskej únie (EÚ) pre výskum, vývoj a inovácie - Horizon 2020. V prvý deň sa bude konať konferencia s názvom Horizon 2020 Connections, ktorá bude zároveň otváracím podujatím tohto programu na Slovensku. »»


Inovácie v polymérnych materiáloch


 

Chcete sa dozvedieť viac na tému Inovácie v polymérnych materiáloch? Zúčastnite sa dňa 14. 2. 2013 odborného semináru, ktorý organizuje Slovenská technická univerzita v Bratislave. »»


Ako začať? Základné kroky založenia podniku. Podnikateľský plán v skratke.


Chcete sa stať pánom vlastného času a byť finančne nezávislý? Začnite podnikať! Zúčastnite sa odborného semináru organizovaného Národnou agentúrou pre rozvoj malého a stredného podnikania v rámci iniciatívy Enterprise Europe Network. Podujatie sa uskutoční 26.02.2013 v Bratislave. »»


Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a EÚ


 

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania v spolupráci s Trenčianskou komorou SOPK organizuje dňa 27. 2. 2013 v Trenčíne seminár, ktorý je určený predovšetkým pre manažérov realizujúcich vývozné obchodné a logistické operácie so zahraničnými partnermi. »»


 
© 2019 Slovenská inovačná a energetická agentúra | webmaster@siea.sk | Úvod | Podmienky používania | Pripomienky k stránke
webdesign a redakčný systém
Prehliadaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).