Bratislava

SIEA Innovation Day

Vplyv nových technológií, význam inovácií pre podnikanie a úloha klastrov pre rozvoj inovácií na Slovensku sú hlavné témy podujatia SIEA Innovation Day, ktoré koná v utorok 10. októbra 2017 v rámci konferencie Transfer technológií na Slovensku a v zahraničí 2017.

 

Program SIEA Innovation Day je rozdelený do dvoch diskusných panelov. V diskusiách sa vystriedajú zástupcovia renomovaných slovenských firiem, rozbiehajúcich sa spoločností a tiež predstavitelia klastra Košice It Valley a Slovenskej inovačnej a energetickej agentútry, ktorá podujatie pripravila v rámci národného projektu inovujme.sk.

 

Podujatie sa uskutoční v priestoroch Centra vedecko-technických informácií na Lamačskej ceste 8 od 9.00 h do 12.30 h. Účasť je bezplatná, stačí sa registrovať vopred prostredníctvom online registračného formulára.

 

Livestream konferencie SIEA Innovation Day môžete sledovať aj online tu: 

9:30 – 10:30 Ako môžu firmy prežiť v dobe inovácií?

10:45 – 11:45 Úloha klastrov pre rozvoj inovácií na Slovensku

SIEA_Innovation_day_streem_63.jpgSIEA_Innovation_day_streem_64.jpg SIEA_Innovation_day_streem_67.jpg

 

Národný projekt inovujme.sk je financovaný prostredníctvom operačného programu Výskum a inovácie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu. Súčasťou projektu inovujme.sk zameraného na zvýšenie inovačnej výkonosti slovenských ekonomiky je aj poskytovanie individuálneho inovačného a technologického poradenstva. Podrobné informácie o možnostiach, ako využiť poradenstvo, sú k dispozícii na webovej stránke www.inovujme.sk.