Bratislava

Konferencia Bioenergia v poľnohospodárstve a odpadovom hospodárstve

AHK Slowakei  (Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora) organizuje virtuálnu odbornú konferenciu na tému Bioenergia v poľnohospodárstve a odpadovom hospodárstve, ktorá sa uskutoční 21. júna 2022.

 

Bioenergia je klimaticky priaznivé riešenie aj pre zásobovanie podnikov energiou. Na konferencii budú predstavené možnosti využitia na Slovensku a technologické riešenia z Nemecka.

Na konferencii vystúpia nemeckí a slovenskí odborníci, ktorí predstavia najnovšie poznatky, aktuálne trendy a best practicies z oboch krajín. Inovatívne nemecké spoločnosti budú prezentovať ich technológie, riešenia a produkty z tejto oblasti.

Konferencia je primárne určená odborníkom z branže, firmám, ako aj zástupcom inštitúcií. Konferencia bude simultánne tlmočená a účasť na nej je bezplatná.

Po konferencii a taktiež 22-23. júna je možné realizovať individuálne kooperačné rozhovory so zúčastnenými nemeckými firmami. Kooperačné rozhovory sú príležitosťou pre nové business príležitosti, kontakty a know how. Kooperačné rozhovory budú tlmočené. Profily nemeckých firiem s ktorými môžete realizovať individuálne kooperačné rozhovory si môžete pozrieť tu.

Projekt je financovaný Spolkovým ministerstvom hospodárstva a ochrany klímy v rámci Exportnej Energetickej Iniciatívy.

Podrobnejšie informácie a registrácia na podujatie