Bratislava

Bezplatné energetické poradenstvo na veľtrhu CONECO/RACIOENERGIA 2022

Získajte užitočné informácie v správny čas a príďte sa bezplatne poradiť so špecialistami na úspory energie zo Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry na výstavu CONECO/RACIOENERGIA, ktorá sa koná od 23. 3. do 26. 3. 2022 v Bratislave.

Možností, ako využívať energiu efektívne, je veľa. Pri niektorých stačí jednoducho zmena správania, no mnohé sa bez vstupnej investície nezaobídu. Ak chcete skutočne ušetriť, investujte s rozvahou a nedajte len na prvý dojem a výhodnú cenu. Energetické zariadenia, ale aj samotný dom si vyberáte na dlhý čas a prevádzkové náklady vo väčšine prípadov presahujú vstupné investície.

Príležitosť obzrieť si nové technológie, porovnať ich a poradiť sa nezávislými odborníkmi je práve na veľtrhu CONECO/RACIOENERGIA. Na výstave sa môžete dozvedieť, ako to je vo vašom prípade, ktoré opatrenia sa oplatí urobiť a aké úspory môžete očakávať.

Vďaka dobrej rade môžete veľa získať pri novostavbe, ale aj pred plánovanou obnovou domu. Ak vyberáte zariadenie na vykurovanie, ohrev teplej vody, alebo sa rozhodujete, či a ako si zabezpečiť v rodinnom dome vlastnú elektrinu, vždy sa oplatí poradiť. Odborníci SIEA pomôžu aj v prípade využívania obnoviteľných zdrojov energie.

 

Bezplatné poradenstvo ŽIŤ ENERGIOU je v areáli výstaviska Incheba v Bratislave k dispozícii do soboty 26. marca 2022. Špecialistov na úspory energie nájdete v stánku č. 200 v hale B2.

V rámci veľtrhu SIEA pripravila aj seminár “Aktuálne o podpore udržateľnej energetiky”. Podujatie sa uskutoční v druhý deň veľtrhu 24. marca 2022 od 16. h do 18. h v programovom centre D2.

O konzultácie je možné požiadať aj v poradenských centrách ŽIŤ ENERGIOU v Trenčíne, Banskej Bystrici, Žiline, Košiciach a v Bratislave. Projekt ŽIŤ ENERGIOU je financovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja prostredíctvom Operačného programu Kvalita životného prostredia.